Angelika Skowron

Nazywam się Angelika Skowron. Jestem dyplomowanym dietetykiem. W swojej pracy zawsze powtarzam, że najważniejsze jest zdrowie. Codzienna dieta to jeden z kluczowych elementów, który jest niezbędny do utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Szczupła sylwetka to tylko efekt uboczny! Dzień w dzień przekonuje moich podopiecznych, że zdrowe odżywianie może zdziałać cuda i nie jest wcale drogie, nie smaczne, ani pochłaniające godziny w kuchni! W swojej pracy szczególnie cenie sobie indywidualne podejście, gdyż każdy z nas jest inny, ma odrębne potrzeby, preferencje, styl bycia i stan zdrowia! Dieta nie jest na chwilę! W mojej pracy nastawiona jestem na naukę zdrowego odżywiania, a przygotowany przeze mnie jadłospis powinien być tylko inspiracją. Nie rozpisuje restrykcyjnych diet! Odżywianie powinno być zbilansowane i dostarczać wszystkich składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przed przygotowaniem diety przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowy, aby idealnie wpasować się w twój rytm dnia, trudności w przygotowaniu posiłków oraz preferencje smakowe. Dieta ma być dla ciebie a nie dla mnie. Dlatego musi być dokładnie „skrojona na miarę”, bo tylko taką będziesz w stanie utrzymać!

Zakochaj się w procesie, a nie tylko w końcowym produkcie twoich starań!

Zmiana nawyków żywieniowych to długotrwały proces, w którym występują wzloty i upadki. Dlatego też proponuje Ci współpracę długoterminową, w której przez cały czas pomagam Ci efektywnie dojść do celu poprzez stałe wsparcie i motywację.

Specjalizuję się w żywieniu:

  • osób z nadwagą i otyłością,
  • osób cierpiących na choroby tarczycy,
  • osób cierpiących na choroby układu krążenia,
  • kobiet w ciąży i karmiących piersią,
  • osób cierpiących na zaburzenia gospodarki cukrowej (insulinooporność, cukrzyca typu 2)
  • osób będących na diecie wegetariańskiej i wegańskiej
  • osób zaburzeniami żołądkowo- jelitowymi oraz pracy nerek i wątroby

Zobacz informacje na temat wizyt w moim gabinecie

Zobacz
2022-06-10T14:40:38+02:00
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Ok