Piotr Mataczyński

piotr mataczyński

Ukończyłem fizjoterapię na Uniwersytecie Rzeszowskim. Łączę pracę z pasją i nieustannie rozwijam zarówno swoją wiedzę jak i umiejętności. 

Podczas indywidualnej pracy z pacjentem, stawiam na skrupulatną diagnostykę. Specjalizuję się w pracy z dolegliwościami bólowymi oraz ortopedycznymi. Zawsze staram się znaleźć wszystkie czynniki, także te środowiskowe, które mogą mieć wpływ na Twój aktualny stan. Wyposażę Cię w odpowiednie narzędzia i wiedzę, abyś mogł realnie i świadomie wpływać na swoje zdrowie. 

W swojej codziennej pracy posługuję się głównie terapią manualną, pinopresurą, masażem tkanek głębokich oraz igłoterapią. W swoim warsztacie posiadam również szeroki wachlarz ćwiczeń ruchowych, które doskonaliłem w trakcie kilkuletniej pracy z piłkarzami. 

Znam granice swoich umiejętności i wiem, kiedy skorzystać z pomocy innego specjalisty, aby pomóc Ci wrócić do zdrowia możliwie jak najszybciej.

SZKOLIMY SIĘ U NAJLEPSZYCH

2023-05-31T22:10:22+02:00
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Ok