Loading...
O nas2023-05-15T09:15:13+02:00

PORADNIA REHABILITACYJNA

Naszą misją jest doprowadzanie organizmu pacjenta do procesu samoleczenia, poprzez indywidualnie dobrane metody leczenia.

Poradnia rehabilitacyjna to prywatny gabinet rehabilitacji, który połączył fizjoterapeutów o wielkiej chęci do niesienia pomocy w jednym miejscu. Budujemy zaufanie naszych pacjentów od 2013 roku. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w terapii leczenia bólu, akupunkturze, fizjoterapii pooperacyjnej oraz pracy z pacjentami neurologicznymi.

W naszej pracy nie ma miejsca na relaksacyjne masaże, ultradźwięki ani aparaturę powszechnie znaną z gabinetów NFZu. Każdy pacjent przechodzi bardzo dokładne badanie na podstawie, którego staramy się dobrać terapię tak, aby efekty powstały nie później niż po trzech wizytach a ukojenie w bólu było wieloletnie. Wielu pacjentów konsultujemy ze specjalistą ortopedii i traumatologii lek. Med. Maciejem Turkiem, który stanowi merytoryczne wsparcie naszego gabinetu.

Stawiamy silny akcent nie tylko na precyzyjną terapię, ale także na atmosferę, szacunek oraz zrozumienie pacjenta – po to, aby proces powrotu do zdrowia przebiegał w najefektywniejszy sposób.

Podczas terapii patrzymy na pacjenta całościowo, dużą uwagę przykładamy do przyczyny problemu, skupiamy się na całym ciele, nie tylko na miejscu bólu.Jeżeli do tej pory brakowało Ci indywidualnego spojrzenia na Twój problem, a klasyczna rehabilitacja nie przyniosła zadowalającej poprawy zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Sprawdź czym się zajmujemy, jakie mamy kwalifikacje
oraz mocne strony.

Andrzej Skowron

Fizjoterapeuta

Absolwent Instytutu Fizjoterapii Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Uczestnik wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej, masażu leczniczego, igłoterapii, akupunktury oraz innych metod rozwiązywania problemów pacjenta.

fizjoterapia uroginekologiczna

Dominika Wojtanowska

Fizjoterapeutka

Absolwentka Fizjoterapii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, a także Suchego Igłowania, Masażu Tkanek Głębokich oraz Tapingu medycznego.

Piotr Mataczyński

Fizjoterapeuta

Absolwent Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ukończył wiele szkoleń m.in. z zakresu terapii manualnej, pinopresury, masażu tkanek głębokich czy igłoterapii. Ma wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji sportowców.

Angelika Skowron

Dietetyk

Dietetyk specjalizujący się w żywieniu min.: osób z nadwagą i otyłością, osób cierpiących na choroby tarczycy, choroby układu krążenia, kobiet w ciąży i karmiących piersią,

0%
Zadowolonych pacjentów
0
Godzin szkoleń rocznie
0%
Zaangażowania

NASI PARTNERZY

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Ok